BISS 2015

Resultater BISS 2015 Malungen 23/24 mai.

 

Dommer: Lindsey Barnes, UK

 

 

Hannhunder

 

BISS 2015: INT NORD DK UCH NORDV-10 NV-13-14 NORDV-14 SV-14 Shavano'e s Look Out For Lloyd

2 BHK: INT NORD EE LET UCH NORDV-08 FINV-08 NV-10-11 Kangelani's Gentle Thanzi By Clay

3 BHK: N DK UCH DKJV-13 SEJV-13 Shavano's Noble Archie By Lloyd

4 BHK: Kangelani's Piece Of Art - CERT

5 BHK: Zanzibar Sangoma - Res. CERT

6 BHK: Shavano's Noble Maximus

7 BHK: Go to Gate 1 Farkas

8 BHK: INT NORD UCH DKV-12 Beyo-Bel Skywalker Indy

9 BHK: NUCH Ridgedogs Glorious Akinzo

 

Beste ridge: Go to Gate 1 Kodak

Beste hode: INT NORD EE LET UCH NORDV-08 FINV-08 NV-10-11 Kangelani's Gentle Thanzi By Clay

Beste bevegelser: Shavano's Noble Maximus

 

 

Tisper

 

RuBISS 2015: Kangelani's One Of A Kind Mali

2 BTK: NVCH Shangazas Dame Fortuna - CERT

3 BTK: N SE UCH Dame Fortunas Angie Washangaza

4 BTK: N SE UCH RL1 Dame Fortunas As It Should Be

5 BTK: INT NORD N SE VCH NORDJV-06 NVV-14 NORDVV-14 Shavano's I Am Jambo

6 BTK: WW-10 N EST UCH Kangelani's Gentle Gaby By Clay (l)

7 BTK: Shavano's Proud To Be Bellarosaria - Res. CERT

8 BTK: SEVCH SEUCH FIUCH Kadamo's Thinking Of Tilley

9 BTK: Kangelani's Precious Prada

10 BTK: Mafinga Hadhi Teule

 

Beste ridge: Exgate's Unique Diva By Nelvis

Beste hode: NVCH Shangazas Dame Fortuna

Beste bevegelser: Kangelani's One Of A Kind Mali

 

 

BISS VETERAN 2015: INT NORD EE LET UCH NORDV-08 FINV-08 NV-10-11 Kangelani's Gentle Thanzi By Clay

RUBISS VETERAN 2015: INT NORD N SE VCH NORDJV-06 NVV-14 NORDVV-14 Shavano's I Am Jambo

Nr: 2 VET VW-10 N EST UCH Kangelani's Gentle Gaby By Clay

Nr: 3 VET Kifani's Imara Zuri-Ferrari

NR: 4 VET N SE UCH Kangelani's Gentle Loba By Clay

 

 

BESTE OPPDRETTER:

Nr: 1 Kennel Shavano's EXC med HP

Nr: 2 Kennel Kangelani's EXC med HP

Nr:3 Kennel Go to Gate EXC

 

 

BISS 2015 Valp: Ridgedogs Keep An Eye On Nova

4-6 mnd:

Nr 1: Adoreas Ridged Farah 2btk

Nr 2: Bovijo She's A Mystery

Nr 3: Adoreas Ridged Fanta

 

6-9 mnd:

Nr 1: Ridgedogs Keep An Eye On Nova 1btk BIR

Nr 2: Ridgedogs Keep An Eye On Kahli

Beste hode valp: Adoreas Ridged Farah

Beste Ridge valp: Bovijo She's A Mystery

 

 

Barn og hund lørdag:Dommer: Anita Menkerud

Mønstring lørdag:

Vinner: Emilie og Wicki

 

Nr 1: Afland's Bushira Rico og Marit

Adrian Leander og Birk

 

Nr 2: Adoreas Ridged Ezinne og Jorun

Linnea og Bridget

 

Nr 3: Ridgedogs Celebrated Birk  og Jeanette

Iris og Maud

 

Nr 4: Ökensandens Oskar Love Von Styx og Sari

Tindra og Timba

 

Nr 5: Luchill`s Absolute Lee «Lenny» og Anne- Lise

 

Far og hund lørdag: Dommer: Liv Sunniva Ugelstad

Barn og hund søndag: Dommer: Kristin Tingsrud

Beste ekvipasje: Rune og UnaVinner: Linnea og Una

Morsomste ekvipasje: Morten og ShaniIris og Maud

Mest elegante ekvipasje: Henrik og MorrisEmilie og Wick